(ВИДЕО) Гоца Тржан „отиде под нож“ – Еве што промени кај себе

By
Пејачката на приватна клиника во Белград ги зголеми „јаготките“, а промената премиерно ја покажа во финалето на „Пинкови ѕвездички“.

Гоца Тржан пред неколку дена на една приватна клиника одлучи да направи мал естетски зафат!

Станува збор за зголемување на „јаготките“, но со природен материјал, поради што лицето не делува извештачено и гротексно, туку освежувачки.

 

Foto: Instagram/gocatrzan

На пејачката, хирургот и вбризгал хијалурон, а лицето на Гоца премиерно го покажа синоќа, во финалето на „Пинкови ѕвездички“.

Иако на секоја страна ставила по еден кубик (за што дала околу 1000 евра) промената е очигледна:

 

Printskrin: Telegraf

На видеото, на следниот линк, погледнете колку е променето лицето на Гоца Тржан.

 

Ќе ви се допадне

https://animetv.cc mchia anime tv

AnimeFreak Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animedao.nl: Watch Active Raid animedao Episode 12 boku no hero academia animedao

Psycho Diver: Soul Siren (Dub) Episode Full

Myminifactory: https://www.myminifactory.com/users/gogoanimelol

Codechef: https://www.codechef.com/users/animefreakws