(Видео) Карлеуша со гол задник среде Белград

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша од глава до петици облечена во луксузниот моден бренд „Муглер“ позира на мотор.Таа се пофали со фотографии и видеа на социјалните мрежи облечена во провокативен комбинезон со потпис на Муглер, кој ја оцртува нејзината фигура, а на прв поглед изгледа како да е гола.

dobivaj vesti na viber

Фотографиите со пејачката ги објави и луксузниот бренд на официјалниот профил и напиша дека Карлеуша носи спортски градник со еколикра и проѕирни спирални хеланки.

Јелена Карлеуша досега неколкупати се појавува во јавноста со модни парчиња облека пред светските ѕвезди, како Ким Кардашјан, Ники Минаж и Бијонсе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MUGLER (@muglerofficial)

Ќе ви се допадне