(видео) Миле Китиќ со дијамантски накит и аксесоар

By

Фолк-пејачот Миле Китиќ често е цел на критики поради екстравагантниот начин на живот, кој обично е тематизиран и во неговите спотови и песни, но него не го интересираат негативните коментари.

На снимањето на новиот спот може да се видат дијамантски накит и аксесоар, но тој додава дека на себе не носи скапи чевли, туку чевли произведени во Нов Пазар.

Uskoro!!! “Mačo žena” by @dejan_milicevic

A post shared by Mile Kitic (@mile.kitic.official) on

„Зошто не би носел нешто квалитетно? Бог ми даде да работам и добро да заработувам, па зошто не би вложувал во себе?“, јавно праша Китиќ.

Ќе ви се допадне

english anime. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Your Lie in April Episode 13

AniWatch DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 10

Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 9

AniWatch Attack on Titan Season 3 Episode 5

aniwatch app Hunter x Hunter (2011)