(ВИДЕО) На Карлеуша фетиш и е да соблака обожаватели

By

 

dobivaj vesti na viber

Српската пејачка, Јелена Карлеуша одржа концерт на Копаоник и направи вистински спектакл.

Нејзиниот настап не можеше да помине без задолжителиот перформанс „Иде мачка око тебе“. Карлеуша и овојпат од публиката извлече едно момче и го соблече до гола кожа.

Ќе ви се допадне