(ВИДЕО) Наташа Беквалац доколку е машко би ја одбрала Милица Павловиќ

By
Наташа Беквалац ја поткачи Милица Павловиќ и на необичен начин ги прокоментира трачевите дека Милица е наклонета на својот пол.

Во стандардната рубрика „или или“, во емисијата „Амиџи шоу“, Наташа Беквалац бираше меѓу неколку пејачи и ја одбра Милица Павловиќ.

Откако Амиџиќ ја праша со која од понудените пејачки би била доколку е машко, или лезбо, Наташа во конкуренцијата меѓу Рада Манојловиќ, Ана Кокиќ, Ана Николиќ, Сека Алексиќ и Цеца Ражнатовиќ, ја одбра Милица Павловиќ, и го објасни тоа со зборовите:

„Слободна е девојката и се зборува дека е ова и она, така да може…

Printskrin: TV Pink

Беквалац алудираше на трачевите дека Милица е наклонета на својата работа, а Амиџиќ на тоа возврати:

„Јас неа ја прашав тоа, а таа рече дека не е. Види, вас двете во некој топ спот…

А Наташа со громогласно смеење, додаде:

„Их, ти што мене се ме праша, па јас реков дека не е…

Погледнете ја Наташа Беквалац што му одговори на Милица Павловиќ:

 

Ќе ви се допадне

Watch Bokura no Live Kimi to no Life Episode Full

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

GoGoAnime: Bounty Hunter: The Hard anime episode Full online free at https://gogoanime.be re zero gogoanime

https://4anime.biz toilet bound hanako kun 4anime

Skitterphoto: https://skitterphoto.com/photographers/17541/animeflixnl

Pubhtml5: https://pubhtml5.com/homepage/rulx/preview