(ВИДЕО) Наташа Беквалац пред 20 години пееше на „Макфест“

By

Познатата српска пејачка Наташа Беквалац на 19 години настапи на „Макфест“ во Штип. Во 1998 година ја отпеа песната „Љубовта чека подобри денови“, песна со која освои награда и ѝ се допадна на публиката. Потсетете се како изгледала поп-пејачката пред 20 години.

Ќе ви се допадне

AniWatch Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://kissanime.mx: Watch Urashima Tarou kissanime Episode 1 re zero kissanime

Website https://wcostream.cc: Watch Ghost in the Shell: Stand Alone Complex wcostream Episode 26 dubbed anime

AnimeBee: Re:Stage! Dream Days♪ anime episode 12 online free at https://animebee.to watch anime

Cruzroja: http://www.cruzroja.es/creforumvolint_en/user/editDone/161185.page

Piqs: https://piqs.de/user/kissanimemx/