(Видео) Северина со камион дојде на настап

By

Пејачката Северина Вучковиќ ги изненади сите свои фанови со начинот на кој пристигна на концертот. Tаа пристигна со камион и почна да го пее хитот „Гас, гас“, сцена која потсетува на нејзиниот видеоспот на истоимената песна.

dobivaj vesti na viber

Севе изминативе денови има полна агенда со настапи. Викендов таа беше гостинка на забава на автомобилската компанија „Римац“, која прославил голем светски успех. Севе на овој настап доби на подарок маица на која пишува Севе, а во позадина слика од автомобил од компанијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)


Ќе ви се допадне

go88 lừa đảo rút tiền go88 bị từ chối go88 demo

đăng ký làm đại lý sunwin sunwin aaa kinh nghiệm đánh tài xỉu sunwin