(Видео) Цеца како холивудска ѕвезда дојде на снимањето на „Гранд“, во тесен конбинезон и разголено деколте

By

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ за време на снимањата на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ се појавила во стајлинг со зелена боја, кој ги воодушеви фановите на социјалните мрежи па искоментираа „браво девојко од педесет години“.

dobivaj vesti na viber

Таа е облечена во тесен крој на конбинезон со корсет и широки ракави. Цеца комбинацијата надополнила со златно зелени обетки и фризура пунџа.

Инаку во Белград во студиото на продукцијата активно се снимаат емисиите на „Ѕвездите на Гранд“, а наскоро и треба да се случи финалето на кое ќе биде прогласен победникот.


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)


Цеца на социјалните мрежи објави неколку фотогрфаии во најразлични стајлизи кои ќе ги носи во шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Ќе ви се допадне

watch anime dub. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Dragon Ball Z (Dub) Episode 288

sites to watch anime AnimeFreak Kiss x Sis

animefreak AnimeFreak TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

AnimeFreak Death Note

dubbed anime Gintama

tải go88