(ВИДЕО) ЖЕНИТЕ ПАДНАА ВО ТРАНС! – Саша Ковачевиќ позираше во најшмекерското издание досега – Го покажа и бицепсот

Пејачот повторно ги израдува припадничките на поубавиот пол.Саша Ковачевиќ одамна е миленик кај девојките, а сега и дополнително ги израдува. Тој на Инстаграм ја објави својата нова фотка, на која позираше во рокерски фазон, со кожни исечени панталони, тексас јакна, очила за сонце и марама околу главата.

До израз дојде и неговиот голем бицепс. Припадничките на поубавиот пол беа воодушевени, а некои од нив наведоа дека оваа е Сашино најшмекерско издание досега.

„Кулирање“, напиша Саша Ковачевиќ и ја објави фотката.

Chillin’ 😎😏

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

И уште една.

Thinking of you! 😚

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

Да потсетиме, тој неодамна го објави новиот спот за песната „Велиш не“.

Слушнете ја српската верзија:

 

И шпанската под име „Dices no“:

Scroll to Top