Водителката на РТС во секси фустан

By

Водителката на утринската програма на РТС, Душица Спасиќ е една од најубавите личности на српската сцена и секогаш е добро расположена и насмеана, а кога се појави на снимањето на новогодишната програма, на оваа телевизиска куќа, многумина останаа без текст.

Душица одлучи да во новогодишната ноќ ги развесели гледачите во секси фустан и со поинаква фризура од онаа каква што воглавно се гледа на малите екрани, а многумина во ова издание не ја ни препознаа од прва.

Иако изгледаше како да е во елегантениот фустан целосно затворе, кога Душица се сврте, беше тоа рај за машките очи.

На фотографијата се забележува и нејзината секси тетоважа од страна.

На крајот, уживајте во уште неколку фотографии од убавата и згодан Душица!

 

Ќе ви се допадне

The Stranger by the Beach (https://gogoanime.be/m/p0GE) Episode Full

Nirvana (https://twistmoe.net/m/W0Vn) Episode 3

Website https://animepahe.cc: Watch Chibi Revenger animepahe Episode 15 anime websites

Website https://animeheaven.pro: Watch Naruto: Shippuden the Movie 2 -Bonds- (Dub) animeheaven Episode Full animeheaven bna

Viwa-n gov: http://viwa-n.gov.vn/hoi-dap-truc-tuyen/chi-tiet-17146

Lovesolutions431 xobor: http://lovesolutions431.xobor.com/u2935_gogoanimelol.html