Жељко Самарџиќ откри зошто не сака да зборува за својот починат син

By

Пејачот Жељко Самарџиќ никогаш не прозборел за својот починат син, кој што го изгубил во 80-те години, само неколку месеци по раѓањето.

-Секоја рана се залекува, но таа никогаш. Би било безврска да копам по таа рана, не сакам да зборува за тоа –
рекол Жељко.

Тој претходно има изјавено дека неговото второ дете било син кој починал какао бебе.

-После него остана голема празнина и тага. Разберете ме, не сакам да зборувам за тоа – открил Самарџиќ
После трагедијата тој сакал уште еден син, но Господ му ми испратил двете ќерки Даниела и Миња, кои
бескрајно ги сака.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Watch anime online for free at TwistMoe anime online

Watch Kipling Jr. Episode Full

AniWatch: K: SEVEN STORIES "Memory of RED - BURN -" (Dub) anime episode 2 online free at https://aniwatch.pro watch animes

Clozette: https://www.clozette.co/u/kissanimemx

Turnkeylinux: https://www.turnkeylinux.org/user/1539007/track