Моторџиска книга од утре во Скопје

By

Утре (25.02.2018) во 13. часот во култниот бар „Ван Гог“, во Скопје,  моторџијата и авантурист Жељан Ракела ќе ја промовира својата книга “300.000 километри мотоавантура“.

Авторот на книгата раскажува за интересни, поучни, возбудливи и несекојдневни моменти и доживувања врзаани за авантурите со мотор. Книгата ќе се продава по промотивна цена, на самата промоција.

Ќе ви се допадне

Tokyo Ghoul (https://kissanimeonline.com/m/G74) Episode 12 at KissAnime kiss x sis kissanime

Watch Fairy Tail (Dub) Episode 14 (https://funimationfree.com/m/4E68/ep-14) at Funimation funimation anime of the decade