Сања Лефкова има нова песна и спот

By

Поп-пејачката Сања Лефкова деновиве го промовираше спотот за својата нова песна „Почеток и крај“. Автор на песната е Александар Масевски, а „Томато продукција“ го сними спотот.

dobivaj vesti na viber

„Благодарам за поддршката на мојот сопруг Мики и на моето синче Никола, кои секогаш ме бодрат за секој потег во мојата професија“, вели Лефкова.

Таа додава дека за својата публика има изненадување што го открива во самиот спот.

Ќе ви се допадне