Сека со видео-порака потврди дека ќе пее во Скопје

By

Српската ѕвезда Сека Алексиќ пред два дена на својот фејсбук профил напиша дека нема да гостува во Скопје, во кафулто „Дежа Ву“. Таа во својот статус напиша дека имала проблем со организаторите. Од таму пак велат дека тоа било само маркетиншки трик во договор со српската пеачка. Од „Дежа Ву“ велат дека Сека сепак ќе пее во кафулето и најавува вистинска предновогодишна журка.

***Дами и Господа***Најдобриот AFTERWORK PARTY за вас овој петок !Балканската мега сензација SEKA ALEKSIC е тука за вас.22.12.17 – почеток – 17:00ч.Забавата продолжува со ДЈ Здравко.Резервации на тел: 076-304-009, 078-242-536.Крстарењето продолжува…

Posted by DejaVu Capitol Mall on Вторник, 19 декември 2017

Ќе ви се допадне