Адријана Лима на карневалот во Рио

Манекенката Адријана Лима учествуваше во карневалот во Рио де Жанеиро.

Триесет и шестгодишниот ангел на „Викторија Сикрет“ танцуваше и се забавуваше со своите колешки Лаис Рибеиро, Џасмин Тукс и Барбара Фиало.

Scroll to Top