Деми Мур е во врска со 30 години помладиот Ник Џонас

By

Актерката Деми Мур е во врска со музичарот Ник Џонас. Ова го пишува „Радар онлајн“ кој вели дека 55-годишната актерка и 30 години помладиот Ник ги запознала нејзината ќерка Рамер Вилис. Истиот медиум додава дека Деми и Ник сакаат да ја чуваат врската далеку од јавноста, па засега нема ниту една нивна заедничка фотографија.

dobivaj vesti na viber

Деми, по бракот со музичарот Фреди Мур, се омажи за Брус Вилис, а потоа беше во брак со 16 години помладиот Ештон Кучер. По разводот од Ештон, таа имаше неколку врски со мажи дваесетина години помлади од неа.

Ќе ви се допадне