Девојките од групата „Тату“ денеска во улога на мајки

Русинките Јулија Волкова и Лена Катаниа во 2002 година, ја создадоа групата „Тату“. и постигнаа планетарна популарност со хитот „All the Things She Said“. Предизвикаа скандал кога во спотот се бакнаа во уста, но, како што изгледа, сето тоа било само фарса за јавноста.

dobivaj vesti na viber

Петнаесет години подоцна, овие Русинки, изгледаат целосно поинакво.

Јулија има 32 години и две деца, ќерка и син, кои ги доби во бракот со поранешниот сопруг Парвиз Јасхинов.

Втората, црвенокоса, Лена, се омажи за музичарот со српско потекло Саша Кузмановиќ, а нивната венчавка се случила во Словенија. Исто така е мајка, како и Јулија.

Погледнете како изгледат денеска

Јулија:

А еве како излгледа Лена:

Makeup&hair by @evonhe salon #cinematography #festival #makeup #hair

A post shared by Lena Katina (@lenakatina) on

Who asked for the selfie? 😉 Кто просил сэлфи? 😉

A post shared by Lena Katina (@lenakatina) on

Tokyo # Imperialpalace #Императорскийдворец

A post shared by Lena Katina (@lenakatina) on

Scroll to Top