Џастин Бибер како секс кукла се продава на „Али експерс“  

By

Кинезите смислија начин како Џастин Бибер да им го донесат дома на дамите. Кинескиот интернет маркетинг сајт AliExpress нуди секс кукла, копија од канадскиот пејач. Неговата машкост, варира во зависност од желбата на клиентот, пишува британскиот таблоид “Сан”.

Благодарение на неговата флексибилност и еластичност,  Џастин Бибер, може да понуди различни  секс пози.

Силиконската кукла е висока 160 сантиметри и може да се купи за околу 1.000 фунти.

И покрај високата цена, сексот со Бибер , наголемо се нарачува.

Според рекламата на производителот, производот е направен од најмодерниот термопластичен материјал на еластомери и е опремен со метален скелет.

Ќе ви се допадне