Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја накитија елката

By

Џенифер Лопез и Алекс Родригез вчера ја китеа новогодишната елка и веднаш објавија фотографии на „Инстаграм“.

И двајцата споделија дел од нивната домашна празнична атмосфера, а светските медиуми веднаш го објавија тоа како вест.

Ова ќе биде прв заеднички Божиќ на пејачката и спортистот.

Елката на Џеј Ло е во златни и црвени тонови, а освен нејзините две деца, близнаците Макс и Ема, кои ги доби во десетгодишниот брак со Марк Ентони , во украсувањето им помогна и блиска роднина на пејачката.

Родригез, пак, исто така има две деца, Наташа (13) и Ела (9) од бракот со Синтија Скуртис, од 2002 до 2008 година.

Џенифер периодов беше активна со турнејата во Лас Вегас, а во моментов во Њујорк снима со Ванеса Хадџенс и Леа Римини.

Ќе ви се допадне

KissAnime: Akikan! OVA anime episode Full online free at https://kissanime.mx your name kissanime

4Anime: Goblin Slayer: Bouken Kiroku Youshi - Adventure Sheet anime episode Full online free at https://4anime.biz dubbed anime

Shirobako Movie Episode Full

Watch Blue Exorcist The Movie Episode Full

Credly: https://www.credly.com/users/kissanimemx/

Prsync: http://prsync.com/animefreak/