Џорџина Родригез со бебето на насловната на списанието „HOLA”

By

Фотографиите на Џорџина Родригез(22)   и бебето Алана Мартина се најдоа на насловната на шпанското списание “HOLA”. кој им направи посебна фотосесија. Исто така Џорџина зборуваше за љубовта и врската со Роналдо, како и за бременоста и уште многу други детали за животот.

Прва фотографија на мајката и бебето беше направена во болницата, но на таа фотографија лице на малата Алана воопшто не се гледаше. Неколку дена подоцна, нејзината мајка Џорџина, објави уште една фотографија од нејзината ќерка.

Ќе ви се допадне

AnimeFLV: Pokemon: Pikachu's Winter Vacation (2000) anime episode 1 online free at https://animeflv.uk anime to watch

Website https://animeheaven.pro: Watch Di Gi Charat animeheaven Episode 16 watch anime dub

ANIMEFLIX: My Friend Bernard anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix reddit

AnimeBee Watch english anime Online in HD for FREE

Deviantart: https://www.deviantart.com/animeflixnl

Blip: https://blip.fm/gogoanimebe