Двојничката на Меган Фокс има најсекси газе во светот

By

20 годишната Клаудија Аленде од Бразил стана хит на социјалните мрежи, поради својата неверојатна сличност со актерката Меган Фокс.

dobivaj vesti na viber

Таа учевствуваше на натпреварот „Мис Бум Бум“, годишен избор за најдобар задник во светот, и ја освои титулата прва придружничка. На својот инстаграм-профил постокјано објавува провокативни фотки на кои добиваат бројни комплименти за изгледот.

Клаудија тврди дека на неа сè е природно, a за нејзината сличност со Меган не е виновна пластичната хирургија.

Ќе ви се допадне