Ева Лонгорија е бремена

Актерката Ева Лонгорија откри дека е бремена. Таа и нејзиниот сопруг, Хосе Батион, го очекуваат првото дете. 42-годишната актерка преку фотографија на инстаграм-профилот откри дека е во четвртиот месец од бременоста и додаде дека очекуваат момче.

Ева и Хозе се заедно од 2013 година, а се верија во 2015. И оваа вест Лонгорија ја соопшти преку „Инстаграм“.

Scroll to Top