(ФОТО) Џенифер Анистон покажа каква била пред 30 години

By

Миленичката на публиката Џенифер Анистон, на својот инстаграм-профил реши да ги изненади своите фанови со стара фотографија. Актерката е фотографирана некаде во осумдесеттите години на минатиот век. Со природна боја и фризура модерна за тоа време, едноставна шминка, Анистон е фотографирана во времето кога не била воопшто популарна.

Ќе ви се допадне