(Фото) Џенифер Анистон во љубов со тренерот по бокс

By

По двебракa – со Бред Пит и Џастин Теру, Џенифер Анистон замина кај пријателите на Тахити и почна да се занимава со боксот.

Во медиумите, гласините почнаа дека ѕвездата од серијата Пријатели всушност била во врска со тернерот по бокс, Леон Азубук. Пред неколку дена, на Инстаграм, тој сподели фотографија на која го држи списанието InStyle, а на насловната страница е Џенифер.

Рамката беше потпишана: “Најзачудувачката и неверојатна личност со која имав задоволство да комуницирам во мојот живот. Ефикасна, енергична, убава .. Јас сум горд на вас, Џен и јас сум горд што сум ваш тренер. ” Тоа е она што ги предизвика гласините, дека имало повеќе од добро пријателство меѓу нив.

“На Џастин ќе му биде многу тешко да дознае дека Џен се состанува со некој друг. Тие до овој момент си комуницираат, но таа не е подготвена да му раскаже за новите односи, бидејќи се плаши да не му наштети на неговите чувства “, пренесе извор близок до поранешните сопрузи.

Џастин и Џенифер објавија во февруари оваа година за разделба

Ќе ви се допадне

KissAnime gogoanime kissanime: Watch Hunter x Hunter Episode 93 (https://kissanimeonline.com/m/zmL/ep-93)

AnimeDao a silent voice animedao: Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 12