(ФОТО) Гола Кардашиан јаде шпагети  

By

Ким Кардашиан објави нова фотографија од Јапонија, со која пак привлече внимание. Најпознатата старлета позираше гола на вечера додека јаде тестении.

“Дајте наслов за оваа слика”, “Она е навистина пресмешна”, “Ова е најлошата слика која постои на интернет”, се само дел од коментарите кои и ги упатија на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне