(ФОТО) Кајди Клум има 16 години помлад дечко

Четириесет и четири годишната манекенка Хајди Клум е фотографирана со младиот музичар Том Каулиц, па започнаа и шпекулациите дека таа сепак ја пронашла својата среќа.

Германската манекенка синоќа е сликана како ја напушта ноќната забава под рака со 28 годишниот член на рок бендот  Tokio Hotel.

Том пред две години ги потпиша документите за развод од сопругата со која беше во брак само една година, а оттогаш неколку пати изјавуваше дека е слободен.

Хајди пак зад себе има неколку брака и бурни врски. Таа оваа ќе биде уште една во низата или ќе следи мирен период за манекенката останува ќе покаже времето.

Scroll to Top