(Фото) Криси Тајген гола и трудна во кујната

By

Криси Тајген додека е во исчекување да се породи, реши гола и бремена во кујната да направи салата, и тоа да го сподели на „Инстаграм“.

„Не се срамам од тебе, јас сум само силна жена која подготвува салата и сака да живее слободно и природно“, напиша познатиот модел.

Ќе ви се допадне

Watch King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi Episode 10 at website https://gogoanime.be gogoanime1

Watch One Piece (Dub) Episode 499 at website https://kissanimeonline.com. See more tokyo ghoul kissanime