(ФОТО) Момче дало 80 илјади долари да личи на Бритни Спирс

By

Момче потрошило над 80.000 долари за да личи на Бритни Спирс. Фактот дека некои луѓе едноставно се опседнуваат со јавните личности, па често се обидуваат да личат или да изгледаат како нив и овој пат стана тема во светските медиуми.

Брајан, кој има 31 година и живее во Лос Анџелес, почнал со операции на 17 години и постојано го прави тоа за да личи на светската поп-ѕвезда.

Ќе ви се допадне

Watch Sankichi and Osayo: A Genroku Romance Episode Full

Saiyuki Reload Episode 25

Umi no Yuurei Episode Full

Watch Someone's Gaze Episode Full

Cakeresume: https://www.cakeresume.com/me/animefreakws

Fliphtml5: https://fliphtml5.com/homepage/hrune