Фотографии од кои познатите се срамат

By

Познатите речиси секогаш се подготвени за папарацо-фотографите. Тие ретко излегуваат од дома без шминка или несредени. Ама, тоа не значи дека и кога се во најдоброто издание, папараците нема да направат фотографии кои ќе ја насмеат јавноста. Овие фотографии познатите би сакале да ги снема.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне