(Галерија) Домот во кој живееја Бред Пит и Џенифер Анистон

By

Поранешната холивудска двојка Бред Пит и Џенифер Лопез, додека беа заедно живееја во вила на Беверли Хилс. Местото сега се продава за 44,5 милиони долари.

Медиумите изминатиот период пишуваа дека двојката тајно се венчала за време на една божиќна журка која ја организирала Анистон. Меѓу гостите биле голем број на светски ѕвезди.

На забавата присуствувале Том Хенкс, Рита Вилсон, Џими Кимел, Кејт Хадсон, Лиса Кудроу, Рис Витерспун, но и Бред Пит, поранешниот сопруг на Џенифер.

 

Ќе ви се допадне