(Галерија) Кристина Агилера гола на „Инстаграм“

By

Американската пејачка Кристина Агилера подолго време ја нема на музичката сцена. Па, наместо со нова песна, таа ги изненади фановите со нови, голи фотографии. Фотките Агилера ги објави на својот инстаграм-профил. Иако новата Кристина им се допадна на преку 320 илјади следбеници, имаше и такви кои  коментираат дека има толку добар глас што не треба да бара внимание со голото тело.

Фотографиите на кои Агилера сосема гола лежи во када полна со пена многумина ги протолкуваа како добар пи-ар и дека пејачката сигурно за кусо време ќе промовира нешто ново.

Ќе ви се допадне

K: SEVEN STORIES "R:B - BLAZE -" Episode Full

Burn the Witch (https://animefreak.ws/m/5wG2) Episode 3

Watch anime online for free at AnimeBee kissanime

Website https://animedao.nl: Watch Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 3rei!! animedao Episode 12 watch anime online

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/kissanimemx

Lawrence: http://www.lawrence.com/users/gogoanimelol/