Хали Бери сексапилна на црвениот килим

By

Педесет и едногодишната холивудска актерка Хали Бери на вчерашното доделување на NAACP Image Awards, настан што се одржа во Калифорнија, на црвениот тепих прошета во црно-црвен проѕирен фустан.

Ултрависоките црни потпетици успешно се вклопија во изборот на Бери и направија да изгледа фасцинантно.

 

Ќе ви се допадне