Хју Грант ќе стане татко петти пат

By

Британскиот актер Хју Грант ќе стане татко. Ова ќе биде негово петто дете во период од седум години. Хју долго време беше еден од најпосакуваните ергени во Британија и секаде изјавуваше дека воопшто не сака деца, ниту помислува да стане татко.

Според магазинот „Пипл“, Хју и неговата девојка Ана Еберстајн биле фотографирани на аеродромот во Њујорк Сити, каде што неговата партнерка го покажала трудничкото стомаче. Со Ана, 57-годишниот Хју веќе има ќерка и син. Во врска се од крајот на 2011 година.

Грант има две деца и со поранешната девојка Тинглан Хонг.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven anime heaven site: Log Horizon: Destruction of the Round Table (https://animeheaven.pro/m/ddKZ) Episode 12

AniWatch free anime: The Promised Neverland Episode 12