Кендал Џенер гола на „Инстаграм“

By

Сестрата на светски познатата старлета Ким Кардашјан, Кендал Џенер, постави слики на „Инстаграм“, каде што позира без облека.

dobivaj vesti na viber

@sashasamsonova

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Кендал тргна по стапките на својата славна сестра и се закани дека ќе ѝ ја земе славата. Една од најуспешните манекенки на светот одлучила да позира без облека, а за изгледот добила многу комплименти.

@sashasamsonova

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Ќе ви се допадне