Ќерката на Мајкл Џексон веќе не ја крие лезбиската врска  

By

Ќерката на Мајкл Џексон и познатата манекенка Кара Делавин веќе подолго време живеат заедно, а на фотографиите се гледа како тие се држат за раце и тоа е доволно да се забележи дека меѓу нив има нешто повеќе од пријателство, пишува Дејли Меил.

Како што пишуваат светските сајтови, Парис и Кара се запознале минатата година на музички те Ем-ти-ви , а потоа биле забележани како го напуштаат ноќниот клуб.

Двете исто така биле видени заедно и во Лондон, каде биле на вечера, а потоа отишле на концерт, а од таму заминале во  хотелската соба.

 

Дејли Меил пишува дека Парис и Кара се многу блиски, а пример за тоа е дека ќерката на кралот на поп музиката објави нао Инстаграм фотографија, на која се заедно на нивното патување во Лондон.

Ќе ви се допадне