Меланија на колачиња со болните деца за Св. Валентин

By

По повод Денот на вљубените, првата дама на САД декорираше колачиња и си разменуваше картички со креативните деца во здравствениот центар во Мериленд.

47-годишната сопруга на претседателот Доналд Трамп во пресрет на денот на љубовта беше облечена во црвено палто од Келвин Клајн и црни салонки.

Ќе ви се допадне