Модна колекција на Бијонсе за денот на вљубените

By

Светски познатата пејачка Бијонсе пред денот на вљубените ја претстави својата нова модна колекција. Таа опфаќа маици и дуксери со нејзиниот лик, дури и маски за телефон со натписот Bey Mine.

dobivaj vesti na viber

Во 2016 година Бијонсе промовираше божикна колекција со дуксери на кои пишуваше I sleigh all day.

 

Ќе ви се допадне