По неколку седмици врска се омажи Емили Ратајковски

By

Емили Ратајковски ги изненади фановите кога на Инстаграм објави дека се омажила по само неколку седмици врска со нејзиното момче Себастијан Беар-Мекклард.

26-годишната убавица го кажа судбоносното „да“ на приватна церемонија со само неколку најблиски пријатели.

На венчавката парот беше облечен во кежуал издание и си разменија впечатливи златни прстени.

Ќе ви се допадне