Порноѕвездата Џена Џејмисон покажа како изгледа по породувањето

By

Познатата порноактерка Џена Џејмисон го роди своето трето дете, Бејтел Лу Битон, во април 2017 година, но оттогаш таа не се појавила во долна облека.

43-годишната ѕвезда од Лас Вегас конечно стави фотографија на „Инстаграм“ покажувајќи како изгледа 10 месеци откако по третпат стана мајка.

„Добро … Се прашував дали треба да го објавам ова бидејќи се чувствувам непријатно поради мојот стомак“, пишува Џејмисон.

„Мислам дека младите мајки обично го имаат ова чувство 10 месеци по раѓањето, не сум ни близу до начинот на кој сакам да изгледам“, пишува таа.

Џена е мајка и на 8-годишни близнаци – Џеси Џејмисон и Џарни Џет од нејзината врска со MMA борецот Тито Ортиз.

Ќе ви се допадне

Watch Dragon Ball Z (Dub) Episode 208 (https://funimationfree.com/m/rpp/ep-208) at website https://funimationfree.com. See more funimation winter 2020

Boruto: Naruto Next Generations Episode 182 at website https://animeflix.nl. See more animeflix attack on titan