Режисерот ми ги бараше градите  

By

Холивудската актерка и пејачка Џенифер Лопез откри дека била сексулано вознемирувана на почетоците на својата кариера за да добие улога во фил. Таа раскажала дека се работи за позната личност од светот на филмот, но не сакала да го открие неговото име:

„Тоа се случи кога требаше да го снимам еден од моите први филмови. Воопшто не се чустував пријано.  Режисерот тогаш ми рече да соблечам блузата и  да му ги покажам градите. Дали го направив тоа? Не! Свесна бев дека таквото однесување не е во ред и па без размислување го  одбив тоа што го побара од мене, открила Џенифер Лопез за светските медиуми.

Ќе ви се допадне

Heroic Age Episode 26

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

AniWatch: Hoshikuzu Paradise anime episode Full online free at https://aniwatch.pro aniwatch me

Website https://animedao.nl: Watch Sore Ike! Anpanman: Tobase! Kibou no Handkerchief animedao Episode Full anime

Lookbook: https://lookbook.nu/gogoanimebe

Digi: https://www.digi.com/support/forum/user/animeflixnl