Шон Пен е новата љубов на Анџелина Џоли

By

Актерите Шон Пен и Анџелина Џоли се многу блиски и се подготвени за врска, пишуваат медиумите. Се вели дека некогашните добри пријатели стануваат сѐ поблиски. Иако Бред Пит му е близок пријател на Шон Пен, славниот глумец е решен да ризикува сѐ за да ја освои холивудската убавица.

„Анџелина постојано разговара со Шон преку телефон, а тој ѝ кажал дека би сакал да ја изведе на вечера за да ја запознае подобро“, открил изворот и додал дека тие се познаваат со години.

Ќе ви се допадне