Тајга тврди дека е татко на детето на Кајли Џенер

By

Пред неколку дена 20-годишната Кајли Џенер ја роди ќерката Сторми Вебстер. По само неколку дена, нејзиното поранешно момче, раперот Тајга, побаа Кајли да направи ДНК тест за да се докаже чии е детето.

dobivaj vesti na viber

Тајга бара тест за татковство, бидејќи со Кајли имал секс точно пред девет месеци. Тие почнаа да се гледаат додека Кајли беше малолетна, а по неколку години, врската ја прекинаа во април 2017 година.

Медиумите набргу дознаа дека Кајли е во врска со раперот Травис Скот. Кајли не сака да прави ДНК анализа, тврди дека Тревис е таткото на Сторми, а однесувањето на Тајга го нарекува „очајничко“.

Ќе ви се допадне