Венеса Редгрејв ги фатила среде секс својот маж и татко

By

Актерката Венеса Редгрејв била неколку години во брак со режисерот Тони Ричардсон кога дознала дека е бисексуалец и дека ја изневерува со татко ѝ, актерот Мајкл Редгрејв.

dobivaj vesti na viber

Ванеса започнала страсна афера со Ричардсон, а неговиот цимер се жалел на скршениот мебел и уништената соба што ги затекнал кога Редгрејв преспала во нивниот стан. Кога Тони и Ванеса почнале да живеат заедно, нивниот станодавец ги тужел поради искршениот мебел и скинатите завеси по нивното водење љубов.

Иако сексуалната определба на Тони не била тајна во Холивуд, Венеса не верувала во озборувањата сè додека еден ден не се вратила порано од снимање поради болест и ги затекла во кревет татко ѝ и сопругот. Кога дознала дека се љубовници, татко ѝ ѝ рекол:

„Мила, ти го сакаш, јас го сакам. Не гледам во што е проблемот“.

Денес Редгрејв е омажена за италијанскиот актер Франко Неро со кого го има синот Карл Габриел Неро.

 

Ќе ви се допадне

Go 88 | Cổng Game Đổi Thưởng Go88 Online Hàng Đầu

sunwin international logistics co. ltd phần mềm dự đoán tài xỉu sunwin giftcode sunwin