(ВИДЕО) Хрватскиот глумец Горан Вишниќ во оганот од пожарот во Лос Анџелес  

By

Хрватскиот глумец, со холивудска кариера, Горан Вишниќ, кој живее и работи во Америка, се нашол заробен во пожарот во Лос Ангелес, заедно со сопругата Ивана и нивните деца. Тој на социјалната мрежа Инстаграм споделил вознемирувачко видео. Калифорнија е зафатена од ужасен пожар, а славниот глумец на социјалната мрежа објавил видео на огненото дивеење и тоа и вознемирило неговите фанови.

Во околината на Лос Ангелес поради пожарот кој бргу се ширел настанал општ хаос и на мештаните им е наредена евакуација.

Ќе ви се допадне

AnimeFLV: The Disappearance of Nagato Yuki-chan: I Cannot Let Summer Break End anime episode Full online free at https://animeflv.uk stream anime online

Website https://wcostream.cc: Watch Power Dolls (Dub) wcostream Episode 2 wcostream dragon ball super

Website https://kissanime.mx: Watch Grappler Baki kissanime Episode Full anime

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Giveffect: https://www.giveffect.com/users/1022848-kissanime

Flickr: https://www.flickr.com/people/gogoanimelol/