(Видео) Нов чалам на „Тик-ток“ со брзина од 302 километри на час

By

На социјалната мрежа „Тик-ток“ излезе ново видео каде еден дечко  се пофали дека вози 302 километри на час. Освен големата брзина на возење, на истото видео се гледа и пиштол. Ова како да стане тренд на „Тик-ток“ и на социјалните мрежи постојано да се споделуваат видеа од несовесни возачи кои со брзината ја загрозуваат безбедноста.

Ќе ви се допадне

Death Note (Dub) Episode 37 at Funimation funimation anime

Watch Noblesse (Dub) Episode 4 (https://animeplanet.cc/m/xQGm/ep-4) at website https://animeplanet.cc. See more anime planet no game no life