(Видео) Рибиси промовираше нова песна

By

Младиот пејач Рибиси ја објави својата најнова песна „Женска стој“, за која сними и спот. Автор е самиот тој, а музиката и аранжманот се на Кристијан Крстановски. Спотот го режираше Никола Нуамовски.

„Со години сум во музиката, но сега е моментот за промена и освежување на македонска сцена“, вели Рибиси.

Ќе ви се допадне

Watch Wonder Egg Priority Episode 1 at AnimeHeaven animeheaven unblocked

By the Grace of the Gods (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/BrBb) Episode 12 at website https://kissanimeonline.com seven deadly sins kissanime