Фелиани како Мини Маус

By

Ѕвездата на „Манчестер Јунајтед“, Маруан Фелиани, стана хит на социјалните мрежи ама не поради фудбалот туку поради фризурата. Тој се фотографираше со фризура како Мини Маус за светскиот магазин „Џи-кју“. Сеирот на сметка на репрезентативецот на Белгија е голем, а коментарите се дека кога ќе се пензионира може веднаш да се вработи во „Дизни“.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

sunwin

sunwin apk game sunwin sunwin

sunwin tài xỉu sunwin sunwin web

sunwin web

sun win