(ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО НЕШТО СЕ СЛУЧИ НА СКОПСКИОТ ПЛОШТАД – Погледнете што прави амбасадоров

By

По средбата во Министерството за надворешни работи, ги оставив актовката и палтото на плоштадот кај фонтаните, застанав за момент и знаете…

Ова вчера го напиша израелскиот амбасадор во Македонија, Дан Ориан на својот профил на „Фејсбук“ , на фотографијата која ја сподели, на која се гледа како прави стој на раце.

Ќе ви се допадне

Watch Naruto: Shippuden (Dub) Episode 451 (https://animeflix.nl/m/5djy/ep-451) at website https://animeflix.nl animeflix beastars

My Hero Academia 2 (https://funimationfree.com/m/RZRk) Episode 25 at website https://funimationfree.com. See more funimation app down