„Лажен цепелин бургер“, предлог специјалитет за кафеаната на Столе

By

По дофрлањето на Столе Стоилов на последниот тајм-аут на мечот со Германија и неговиот предлог да ги изненадат противниците со лажен цепелин во последниот напад, љубителите на ракометот почнаа петиција за нов бургер.

Нивниот предлог, како што пишува „Гол.мк“ е во неговата кафеана во Скопје да се служи нов специјалитет – „Лажен цепелин бургер“. Состојките во бургетот треба да ги стави токму Столе.

Видеото со реакцијата на Столе на последниот тајм-аут можете да ја погледнете тука.

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao: Dragon's Dogma (Dub) anime episode 7 online free at https://animedao.nl haikyuu animedao

Watch Road to Ninja: Naruto the Movie Episode Full

TwistMoe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Animepahe: Inazuma Eleven Go anime episode 47 online free at https://animepahe.cc animepahe

Video-bookmark: http://www.video-bookmark.com/user/gogoanimebe

Deviantart: https://www.deviantart.com/kissanimemx