Умрел среде секс со љубовницата

By

Познат политичар од Прњавор починал во својот автомобил на локалниот пат покрај реката Укрина близу до градот од последица на срцев удар додека имал секс со љубовницата. Педест и седумгодишниот политичар имал сопруга и две деца, а жената со која бил во автомобил била вдовица. Таа доживеала шок и се обидела да му помогне на љубовникот.

„Жената станала свесна дека тој е починат откако тој среде секс се укочил и не давал знаци за живот“, велат жители кои се затекнале тука, откако жената побарал помош.

Жителот Бојан Н. рекол дека околу 18 часот на вратата затропала уплашена и расплакана жена.

„Пред да дојде полицијата, на мој повик стигнаа вработени од боницата во Прњавор, кои констатираа смрт на гол маж на предното седиште во автомобилот. Тогаш жената ни призна дека покојниот е нејзин љубовник, и нè замоли да не го откриваме нејзиниот идентитет бидејќи имал љубоморна и опасна жена“ – вели тој.

Специјалистот по судска медицина констатирал дека мажот, кој своевремено се занимавал со активна политика, починал од срцев удар. Не е утврдено дали починатиот користел стимулативни средства, но познато е дека од порано имал срцеви тегоби.

Љубовницата, пак, изјавила дека љубовникот пред неа испил вијагра, но не знаела дека, како што и подоцна се констатирало, испил уште една пред да се сретнат.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven boruto anime heaven: Fire Force Season 2 Episode 24

AnimeTV https anime tv: Your Lie in April (https://animetv.cc/m/E5z) Episode 22